Hizmetlerimiz

Cep Telefonu Onarımı

Samsung markasına ait her model cep telefonu ürününe TSE standartlarında onarım ve destek hizmeti veriyoruz..

Servis hizmeti almanız için herhangi bir randevu oluşturmanız gerekmemektedir.   Yaşanan salgın nedeniyle aldığımız önlemler kapsamında hareket ediyoruz.

Giriş kapısında bir personelimiz sizi karşılayacaktır, Ateş ölçümü ve maske kontrolü sağlandıktan sonra size ait bir ön kayıt oluşturacak ve müşteri kabul alanındaki ilgili uzman personele yönlendirecektir.

Uzman personelimiz cihazınızda bulunan arıza ile ilgili size detaylı bilgi soracaktır, devamında size anlık bir onarım mümkün ise siz oradan ayrılmadan hizmet sağlayacaktır,

Labaratuvara inmesi gereken bir arıza mevcut ise ürünü teknisyene kadar ulaştıracak ve size onarım süreci ile ilgili bilgi sağlayacaktır.

Hedefimiz kayıt anından sonra 1 saat içerisinde cihazın onarımı gerçekleştirmektir.  

Cihaza ait onarım tamamlandıktan sonra ürünün tüm fonksiyonlarını test ettiğimiz 66 adımlık bir kalite kontrol testinden geçirilecektir.

Bu sayede üründe sizin de fark etmediğiniz bir sorun var ise tarafımızdan fark edilir ve sorun giderilir.

IP67 - IP68 sıvı ve darbeye dayanıklılık sertifikalarına sahip cihazlarınızın onarımı tamamlandıktan sonra sertifikalarına uygun şartlarda size teslim edilecektir. 

Son test adımları da tamamlandıktan sonra ürün dezenfekte edilir, poşetlenir ve teslim almanız için ilgili lokasyonda saklanır.

Tüm işlemler tamamlandığında bıraktığınız cep telefonu numarasına sms gönderilecektir. Bu sms geldiğinde ürünü teslim alabilirsiniz.

Not: Servisimizi ziyaret etmeden önce sizden ricamız ; Telefonunuzda bulunan verilerinizi yedeklemeniz ve ürüne  ait adaptör-usb kablo ikilisini yanınızda getirerek ürün  ile birlikte teslim etmenizdir.

Verilerinizi yedeklemek için pc suite programını bilgisayarınıza yükleyebilir ya da telefonunuza bu uygulamayı yükleyerek hafıza kartınıza yedek alabilirsiniz.

Bilgisayarınıza programı indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/apps/smart-switch/

Cep telefonunuza uygulama olarak indirmen için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover

Samsung Servis olarak #yanınızdayız
Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.